Ставок - Виробництва: Tetra, JBL, SunSun
3503 ₴
Країна виробник:
Китай
Немає в наявності
Діаметр вихідного отвору:32/38/50 мм Для ставків з рибою до:30000 л Для ставків з рослинами до:60000 л
11792 ₴
Діаметр вихідного отвору:
32/38/50 мм
Для ставків з рибою до:
30000 л
Для ставків з рослинами до:
60000 л
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Потужність UV лампи:24 Вт Цоколь:2g11
309 ₴
Країна виробник:
Китай
Потужність UV лампи:
24 Вт
Цоколь:
2g11
Немає в наявності
Довжина кабеля:10 м Країна виробник:Китай Підйом води:1 м
4988 ₴
Довжина кабеля:
10 м
Країна виробник:
Китай
Підйом води:
1 м
Немає в наявності
Діаметр вихідного отвору:38/50/70 мм Для ставків з рибою до:40 м³ Для ставків з рослинами до:90 м³
16981 ₴
Діаметр вихідного отвору:
38/50/70 мм
Для ставків з рибою до:
40 м³
Для ставків з рослинами до:
90 м³
Немає в наявності
Вага:3,7 кг Довжина кабеля:5 м Країна виробник:Китай
3289 ₴
Вага:
3,7 кг
Довжина кабеля:
5 м
Країна виробник:
Китай
Немає в наявності
Для акваріумів обсягом:до 1800 л Для ставків до:55000 л Комплектація:кварцова колба, водонепроникне кільце ущільнювача, УФ - лампа, кришка з різьбленням і запобіжником, шнур і трансформатор, пластиковий корпус, два кріплення для корпусу, два штуцери для підключення шлангів (на вхід і вихід)
3349 ₴
Для акваріумів обсягом:
до 1800 л
Для ставків до:
55000 л
Комплектація:
кварцова колба, водонепроникне кільце ущільнювача, УФ - лампа, кришка з різьбленням і запобіжником, шнур і трансформатор, пластиковий корпус, два кріплення для корпусу, два штуцери для підключення шлангів (на вхід і вихід)
Немає в наявності
Дозування:50 мл на 1000 л води Країна виробник:Німеччина
206 ₴
Дозування:
50 мл на 1000 л води
Країна виробник:
Німеччина
Немає в наявності
Діаметр вихідного отвору:38/50/70 мм Для ставків з рибою до:30 м³ Для ставків з рослинами до:60 м³
12706 ₴
Діаметр вихідного отвору:
38/50/70 мм
Для ставків з рибою до:
30 м³
Для ставків з рослинами до:
60 м³
Немає в наявності
Для акваріумів обсягом:до 500 л Для ставків до:8000 л Країна виробник:Китай
1116 ₴
Для акваріумів обсягом:
до 500 л
Для ставків до:
8000 л
Країна виробник:
Китай
Немає в наявності
Код виробника:192713 Країна виробник:Німеччина Різновид:смужки (25 шт)
296 ₴
Код виробника:
192713
Країна виробник:
Німеччина
Різновид:
смужки (25 шт)
Немає в наявності
Для акваріумів обсягом:до 750 л Для ставків з рибою до:3000 л Кількість виходів множника:6
1211 ₴
Для акваріумів обсягом:
до 750 л
Для ставків з рибою до:
3000 л
Кількість виходів множника:
6
Немає в наявності
Комплектація:трійник для підключення фонтану, чотири фонтанні насадки, телескопічна трубка для фонтану, пробка заглушка, фітінг (14/20/25 мм) Країна виробник:Китай Розміри:телескопічна трубка – 30-43 см, висота з насадкою – 39-62 см
196 ₴
Комплектація:
трійник для підключення фонтану, чотири фонтанні насадки, телескопічна трубка для фонтану, пробка заглушка, фітінг (14/20/25 мм)
Країна виробник:
Китай
Розміри:
телескопічна трубка – 30-43 см, висота з насадкою – 39-62 см
Немає в наявності
Вид риби:для всіх ставкових риб червоного, помаранчевого чи жовтого кольорів Країна виробник:Німеччина Призначення:для посилення природного забарвлення
132 ₴
Вид риби:
для всіх ставкових риб червоного, помаранчевого чи жовтого кольорів
Країна виробник:
Німеччина
Призначення:
для посилення природного забарвлення
Немає в наявності
Вага:2,5 кг Довжина кабеля:2,5 м Країна виробник:Китай
1841 ₴
Вага:
2,5 кг
Довжина кабеля:
2,5 м
Країна виробник:
Китай




























































