Собаки - Виробництва: Brit Veterinary Diet, Trixie, Bayer
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:нейлон
66 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
нейлон
Немає в наявності
Код виробника:32650 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
120 ₴
Код виробника:
32650
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:2903 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
115 ₴
Код виробника:
2903
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:2278 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
27 ₴
Код виробника:
2278
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:3458 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
70 ₴
Код виробника:
3458
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Німеччина Розміри:довжина – 12 см, товщина – 5-6 мм
254 ₴
Країна виробник:
Німеччина
Розміри:
довжина – 12 см, товщина – 5-6 мм
Немає в наявності
Код виробника:31803 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
165 ₴
Код виробника:
31803
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:нейлон
564 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
нейлон
Немає в наявності
Код виробника:39822 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
550 ₴
Код виробника:
39822
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:2335 Країна виробник:Німеччина
117 ₴
Код виробника:
2335
Країна виробник:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:пластик/метал
600 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
пластик/метал
Немає в наявності
Країна виробник:Німеччина
65 ₴
Країна виробник:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:нейлон
205 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
нейлон
Немає в наявності
Країна виробник:Чехія Показання до застосування:Дієтичний сухий повнорационный корм для собак з високим вмістом Омега 3 і хондропротекторів для підтримки здоров'я суглобів. Хвороби суглобів та хрящів. Генетична схильність до захворювань суглобів. Підтримка здоров'я суглобів при ожирінні. Протипоказання:Цуценята в період зростання. Вагітні та годуючі собаки.
608 ₴
Країна виробник:
Чехія
Показання до застосування:
Дієтичний сухий повнорационный корм для собак з високим вмістом Омега 3 і хондропротекторів для підтримки здоров'я суглобів. Хвороби суглобів та хрящів. Генетична схильність до захворювань суглобів. Підтримка здоров'я суглобів при ожирінні.
Протипоказання:
Цуценята в період зростання. Вагітні та годуючі собаки.
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:нейлон
205 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
нейлон






























































