Собаки - Виробництва: Purina Veterinary Diets, Trixie, Simparica
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:нейлон
66 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
нейлон
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
79 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:3278 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
110 ₴
Код виробника:
3278
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:23767 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
148 ₴
Код виробника:
23767
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Розміри:довжина 46 та 21 см
216 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Розміри:
довжина 46 та 21 см
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
79 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:натуральний каучук
130 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
натуральний каучук
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
90 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Італія, Франція, Угорщина Показання до застосування:ниркова недостатність; Призначення:для печінки, нирок та сечовидільної системи
76 ₴
Країна виробник:
Італія, Франція, Угорщина
Показання до застосування:
ниркова недостатність;
Призначення:
для печінки, нирок та сечовидільної системи
Немає в наявності
Код виробника:2931 Країна виробник:Німеччина
132 ₴
Код виробника:
2931
Країна виробник:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Німеччина
151 ₴
Країна виробник:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:31706 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
94 ₴
Код виробника:
31706
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Діюча речовина:сароланер – 10 мг Країна виробник:США Спосіб застосування:Таблетка для собак Сімпарика застосовується одноразово, виходячи з її ваги у дозі 2-4 мг/кг. Таблетку слід давати собаці не менш як за 12 годин до можливого контакту з кліщами.
529 ₴
Діюча речовина:
сароланер – 10 мг
Країна виробник:
США
Спосіб застосування:
Таблетка для собак Сімпарика застосовується одноразово, виходячи з її ваги у дозі 2-4 мг/кг. Таблетку слід давати собаці не менш як за 12 годин до можливого контакту з кліщами.
Немає в наявності
Код виробника:2278 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
27 ₴
Код виробника:
2278
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:32811 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
80 ₴
Код виробника:
32811
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина






























































