Собаки - Виробництва: Royal Canin, Brit Veterinary Diet, Sprenger
Немає в наявності
Країна виробник:Чехія Показання до застосування:Шлунково-кишкові розлади (діарея, блювання). Заспокійлива дія на травний тракт після діареї або блювання. панкреатит. Підвищений метеоризм. Травні розлади. Екзокринна недостатність підшлункової залози (EPI). Протипоказання:Вагітні та годуючі собаки.
539 ₴
Країна виробник:
Чехія
Показання до застосування:
Шлунково-кишкові розлади (діарея, блювання). Заспокійлива дія на травний тракт після діареї або блювання. панкреатит. Підвищений метеоризм. Травні розлади. Екзокринна недостатність підшлункової залози (EPI).
Протипоказання:
Вагітні та годуючі собаки.
Немає в наявності
Вік:для дорослих собак Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
1839 ₴
Вік:
для дорослих собак
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Країна виробник:Польща Країна реєстрації бренду:Франція Призначення:лікування захворювань печінки
96 ₴
Країна виробник:
Польща
Країна реєстрації бренду:
Франція
Призначення:
лікування захворювань печінки
Немає в наявності
Вік:для дорослих собак Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
574 ₴
Вік:
для дорослих собак
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Вік:для цуценят від 2 до 15 місяців Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
560 ₴
Вік:
для цуценят від 2 до 15 місяців
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Клас корму:супер преміум Країна виробник:Франція Порода:мала та мініатюрна
31 ₴
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Франція
Порода:
мала та мініатюрна
Немає в наявності
Країна виробник:Німеччина Матеріал:нейлон, чорна сталь Порода:середня, велика
934 ₴
Країна виробник:
Німеччина
Матеріал:
нейлон, чорна сталь
Порода:
середня, велика
Немає в наявності
Країна виробник:Німеччина Матеріал:нержавіюча сталь Порода:велика
908 ₴
Країна виробник:
Німеччина
Матеріал:
нержавіюча сталь
Порода:
велика
Немає в наявності
Вік:для цуценят від 2 до 8 місяців Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
187 ₴
Вік:
для цуценят від 2 до 8 місяців
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Вага:50 гр Країна виробник:Польща
27 ₴
Вага:
50 гр
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Вік:для дорослих собак Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
344 ₴
Вік:
для дорослих собак
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Країна виробник:Німеччина Матеріал:чорна сталь Порода:для великих собак
1081 ₴
Країна виробник:
Німеччина
Матеріал:
чорна сталь
Порода:
для великих собак
Немає в наявності
Вік:для дорослих собак Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
127 ₴
Вік:
для дорослих собак
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Вік:для дорослих собак від 10 місяців Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
125 ₴
Вік:
для дорослих собак від 10 місяців
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Вага:50 гр Країна виробник:Польща
35 ₴
Вага:
50 гр
Країна виробник:
Польща






























































