Собаки - Виробництва: Royal Canin, Brit Veterinary Diet, Trixie
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:нейлон
140 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
нейлон
Немає в наявності
Клас корму:супер преміум Країна виробник:Франція
41 ₴
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Франція
Немає в наявності
Країна виробник:Польща Країна реєстрації бренду:Франція Показання до застосування:Гостра та хронічна діарея;
92 ₴
Країна виробник:
Польща
Країна реєстрації бренду:
Франція
Показання до застосування:
Гостра та хронічна діарея;
Немає в наявності
Код виробника:2334 Країна виробник:Німеччина Матеріал:гума
205 ₴
Код виробника:
2334
Країна виробник:
Німеччина
Матеріал:
гума
Немає в наявності
Код виробника:3988 /3283 Країна виробник:Німеччина
944 ₴
Код виробника:
3988 /3283
Країна виробник:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:нейлон/фліс
183 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
нейлон/фліс
Немає в наявності
Вік:для цуценят від 2 до 15 місяців Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
560 ₴
Вік:
для цуценят від 2 до 15 місяців
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Вік:для цуценят та юніорів від 8 до 24 місяців Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
2039 ₴
Вік:
для цуценят та юніорів від 8 до 24 місяців
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Країна виробник:Польща Країна реєстрації бренду:Франція Показання до застосування:ожиріння; надлишкова вага; діабет від надмірної ваги; гіперліпідемія, як наслідок надмірної ваги; підтримання ваги в межах норми
320 ₴
Країна виробник:
Польща
Країна реєстрації бренду:
Франція
Показання до застосування:
ожиріння; надлишкова вага; діабет від надмірної ваги; гіперліпідемія, як наслідок надмірної ваги; підтримання ваги в межах норми
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:каучук/бавовна
85 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
каучук/бавовна
Немає в наявності
Код виробника:28956 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
487 ₴
Код виробника:
28956
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Вік:для дорослих собак Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
128 ₴
Вік:
для дорослих собак
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Код виробника:32811 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
80 ₴
Код виробника:
32811
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Клас корму:супер преміум Код виробника:1180001 Країна виробник:Франція
32 ₴
Клас корму:
супер преміум
Код виробника:
1180001
Країна виробник:
Франція
Немає в наявності
Вік:для дорослих собак від 10 місяців Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
125 ₴
Вік:
для дорослих собак від 10 місяців
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща






























































