Собаки - Виробництва: Royal Canin, Edel, Trixie
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
127 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Клас корму:супер преміум Країна виробник:Франція Порода:мала та мініатюрна
31 ₴
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Франція
Порода:
мала та мініатюрна
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Різновид:лежак
403 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Різновид:
лежак
Немає в наявності
Вік:для цуценят з 2 до 10 місяців Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
136 ₴
Вік:
для цуценят з 2 до 10 місяців
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Вік:для дорослих собак Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
142 ₴
Вік:
для дорослих собак
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Код виробника:3462 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
106 ₴
Код виробника:
3462
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Франція Показання до застосування:Гостра та хронічна діарея; хронічне запалення кишечника; Погана перетравність та абсорбція поживних речовин; Відновлювальний період після хвороби; Проліферація бактерій у тонкому кишечнику; Екзокринна недостатність підшлункової залози; Коліт; Гастрит; Анорексія Призначення:для шлунково-кишкового тракту
420 ₴
Країна виробник:
Франція
Показання до застосування:
Гостра та хронічна діарея; хронічне запалення кишечника; Погана перетравність та абсорбція поживних речовин; Відновлювальний період після хвороби; Проліферація бактерій у тонкому кишечнику; Екзокринна недостатність підшлункової залози; Коліт; Гастрит; Анорексія
Призначення:
для шлунково-кишкового тракту
Немає в наявності
Код виробника:2545 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
75 ₴
Код виробника:
2545
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:35987 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
132 ₴
Код виробника:
35987
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:23371 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
85 ₴
Код виробника:
23371
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:2557 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
70 ₴
Код виробника:
2557
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:25634 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
242 ₴
Код виробника:
25634
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:нейлон
205 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
нейлон
Немає в наявності
Код виробника:24561 Країна виробник:Німеччина Матеріал:гума
214 ₴
Код виробника:
24561
Країна виробник:
Німеччина
Матеріал:
гума
Немає в наявності
Код виробника:2547 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
105 ₴
Код виробника:
2547
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина






























































