Собаки - Виробництва: Royal Canin, Trixie, Zoetis
90 ₴
Країна виробник:
Німеччина
Немає в наявності
Код виробника:39874 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
4085 ₴
Код виробника:
39874
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Клас корму:супер преміум Країна виробник:Франція Особливості корму:підтримує здоров'я шкіри
32 ₴
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Франція
Особливості корму:
підтримує здоров'я шкіри
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:пластик/метал
600 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
пластик/метал
Немає в наявності
Код виробника:3290 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
115 ₴
Код виробника:
3290
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:нейлон
564 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
нейлон
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:пластик
290 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
пластик
Немає в наявності
Вік:для цуценят та юніорів до 12 місяців Клас корму:супер преміум Країна виробник:Польща
344 ₴
Вік:
для цуценят та юніорів до 12 місяців
Клас корму:
супер преміум
Країна виробник:
Польща
Немає в наявності
Код виробника:31801 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
232 ₴
Код виробника:
31801
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Діюча речовина:Селамектин Дозування:Краплі «Стронгхолд» призначають одноразово, дозу вибирають з урахуванням виду та ваги тварини. Країна виробник:США
801 ₴
Діюча речовина:
Селамектин
Дозування:
Краплі «Стронгхолд» призначають одноразово, дозу вибирають з урахуванням виду та ваги тварини.
Країна виробник:
США
Немає в наявності
Вік:для цуценят та юніорів до 1 року Країна виробник:Польща Країна реєстрації бренду:Франція
584 ₴
Вік:
для цуценят та юніорів до 1 року
Країна виробник:
Польща
Країна реєстрації бренду:
Франція
Немає в наявності
Код виробника:31706 Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина
94 ₴
Код виробника:
31706
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Немає в наявності
Країна виробник:Франція Призначення:Сприяє розчиненню всіх типів струвітних каменів у собак зі схильністю до повноти Тип корму:лікувальний
27 ₴
Країна виробник:
Франція
Призначення:
Сприяє розчиненню всіх типів струвітних каменів у собак зі схильністю до повноти
Тип корму:
лікувальний
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:нейлон
88 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
нейлон
Немає в наявності
Країна виробник:Китай Країна реєстрації бренду:Німеччина Матеріал:нейлон/фліс
183 ₴
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Матеріал:
нейлон/фліс






























































