Собаки - Виробництва: Taste of the Wild, 8 in 1, Safari
Немає в наявності
Країна виробник:США Розміри:13х7 см
376 ₴
Країна виробник:
США
Розміри:
13х7 см
Немає в наявності
Країна виробник:США Розміри:15 см
214 ₴
Країна виробник:
США
Розміри:
15 см
Немає в наявності
Країна виробник:США Курс застосування:14-30 днів (пауза між курсами 14 днів) Спосіб застосування:по одній таблетці на кожні 4 кг ваги тіла тварини (перед годуванням) щодня; подвоїти дозу для вагітних і вигодовують сук; можна давати з їжею, можна окремо з невеликим шматочком ласощі
125 ₴
Країна виробник:
США
Курс застосування:
14-30 днів (пауза між курсами 14 днів)
Спосіб застосування:
по одній таблетці на кожні 4 кг ваги тіла тварини (перед годуванням) щодня; подвоїти дозу для вагітних і вигодовують сук; можна давати з їжею, можна окремо з невеликим шматочком ласощі
Немає в наявності
Країна виробник:США Курс застосування:14-30 днів (пауза між курсами 14 днів)
205 ₴
Країна виробник:
США
Курс застосування:
14-30 днів (пауза між курсами 14 днів)
Немає в наявності
для великих собак вагою від 25 кг до 45 кг:по 2 - 3 таблетки на день для середніх собак вагою від 10 кг до 25 кг:по 2 таблетки на день; Країна виробник:США
160 ₴
для великих собак вагою від 25 кг до 45 кг:
по 2 - 3 таблетки на день
для середніх собак вагою від 10 кг до 25 кг:
по 2 таблетки на день;
Країна виробник:
США
Немає в наявності
Країна виробник:США
117 ₴
Країна виробник:
США
Немає в наявності
Країна виробник:США
123 ₴
Країна виробник:
США
Немає в наявності
Країна виробник:США Матеріал:пластик/гума
273 ₴
Країна виробник:
США
Матеріал:
пластик/гума
386 ₴
Країна виробник:
США
Розміри:
18 см
Немає в наявності
Код виробника:680196 Країна виробник:США Об `єм:710 мл
205 ₴
Код виробника:
680196
Країна виробник:
США
Об `єм:
710 мл
Немає в наявності
Країна виробник:США Розміри:11х16 см, довжина зубця – 1,8 см
475 ₴
Країна виробник:
США
Розміри:
11х16 см, довжина зубця – 1,8 см
Немає в наявності
Код виробника:660443 Країна виробник:Німеччина Розміри:довжина 13 см
145 ₴
Код виробника:
660443
Країна виробник:
Німеччина
Розміри:
довжина 13 см
242 ₴
Країна виробник:
США
195 ₴
Країна виробник:
США
Немає в наявності
Країна виробник:США Матеріал:метал/дерево
380 ₴
Країна виробник:
США
Матеріал:
метал/дерево






























































